Krówki
Krówki Krówki
  • Krezus
Gazeta

kurier st.png

 

DRODZY KLIENCI I CZYTELNICY, JUŻ 12 LAT JESTEŚMY Z WAMI !!!

To już 12 lat Firma U.H.-R.iW. KrezuS wydaje "Kurier Reklamowy", wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu lokalnej społeczności. W naszej gazecie z jednej strony przedsiębiorcy i usługodawcy reklamują się w profesjonalny i atrakcyjny sposób, z drugiej strony mieszkańcy znajdują najbardziej wiarygodne, sprawdzone informacje o firmach i interesujących produktach. 

Staramy się pomagać lokalnej społeczności sprawdzając rzetelność naszych reklamodawców i ułatwiając kontakt pomiędzy nimi a potencjalnymi klientami, docierając do najdalszych zakątków powiatu bełchatowskiego.
W ciągu tych 12 lat Kurier Reklamowy stał się liderem na rynku lokalnych gazet ogłoszeniowo-reklamowych zarówno pod względem ilości ogłoszeń jak również czytelników. Bardzo zależy nam na sukcesach sprzedażowych reklamodawców oraz na satysfakcji osób, które zakupiły produkty lub usługi.

Wydajemy gazetę rozpoznawalną i z charakterem, oprócz reklam oferującą czytelnikom ciekawe artykuły, konkursy i zabawy z nagrodami. Cieszymy się mając żywy kontakt z wieloma czytelnikami, którzy czekają na każde wydanie Kuriera.

Przygotowujemy zindywidualizowaną ofertę reklamową z myślą o mikro- jak i dużych firmach. Z doświadczenia wiemy, że najwięcej korzyści daje reklama długoterminowa, a my przy umowie od 3 emisji dodajemy atrakcyjny marketingowy prezent.

Życzymy reklamodawcom i reklamobiorcom Kuriera Reklamowego wielu sukcesów zawodowych i osobistych, przy naszym znaczącym udziale.